UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po co mam pracować. Mam szóstkę dzieci. Jarosław daje mi co miesiąc trzy tysiaki. Dziadek i babcia dostali trzynaste emerytury. Oddali mi je, bo im są nie potrzebne, bo oni świetnie sobie radzą i żyją w szczęściu i dostatku gdyż mają po 1200 złotych emerytury miesięcznie. Wujek jest górnikiem. To jak dostaje co roku 13 i 14 wypłatę to też mi je oddaje. A może uda mi się podpiąć pod jakiś interesik Ministerstwa Zdrowia i zarobię sobie na maseczkach, respiratorach lub czymś innym. Po co mam pracować. .. .Sam sobie pracuj

dyzio

Anuluj