Wybrany wątek opinii

Bardzo miło wspominam wszystkie pielgrzymki, na których byłem. Bardzo dobrze bawiłem się wieczorami. I nie o doznania religijne mam na myśli. .. :)Gdybym był młodszy poszedłbym jeszcze raz.
Było super (2020.07.28)
@Było super - Opowiedz:)jestem ciekawa bo nie bylam
CH (2020.07.28)
Powrót do komentarzy