Wybrany wątek opinii
Bardzo miło wspominam wszystkie pielgrzymki, na których byłem. Bardzo dobrze bawiłem się wieczorami. I nie o doznania religijne mam na myśli. .. :)Gdybym był młodszy poszedłbym jeszcze raz.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Było super - Opowiedz:)jestem ciekawa bo nie bylam
Do moderacji
Odpowiedz
0
0