UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po co mam pracować. Mam szóstkę dzieci. Jarosław daje mi co miesiąc trzy tysiaki. Dziadek i babcia dostali trzynaste emerytury. Oddali mi je, bo im są nie potrzebne, bo oni świetnie sobie radzą i żyją w szczęściu i dostatku gdyż mają po 1200 złotych emerytury miesięcznie. Wujek jest górnikiem. To jak dostaje co roku 13 i 14 wypłatę to też mi je oddaje. A może uda mi się podpiąć pod jakiś interesik Ministerstwa Zdrowia i zarobię sobie na maseczkach, respiratorach lub czymś innym. Po co mam pracować. .. .Sam sobie pracuj
dyzio