71
28.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bluźniercy gdy wybije godzina wasza zobaczymy kogo wezwiecie żeby przeprowadził was na tamtą stronę !!!! Modlę się za wasze zbłąkane dusze. .. .
Katolik (2020.07.28)
@Katolik - Skisłem xD
Anon (2020.07.28)
@Anon - Żal mi Ciebie. ..
(2020.07.28)
Strasznie się przejąłem tym :)
Anon (2020.07.28)
Kto ponosi odpowiedzialność za ewentualne ciążę?
(2020.07.28)
Bardzo miło wspominam wszystkie pielgrzymki, na których byłem. Bardzo dobrze bawiłem się wieczorami. I nie o doznania religijne mam na myśli. .. :)Gdybym był młodszy poszedłbym jeszcze raz.
Było super (2020.07.28)
@Kaczan - Oni takich jak Ty bardzo potrzebują, jesteś bardzo ważny. .. ale dla cwaniaków.
(2020.07.28)
Byłem raz na pielgrzymce. Nigdzie się tak za młodego nie nachlałem jak tam. I jeszcze za ccyycka można było potrzymać.
(2020.07.28)
Jaki tu wysyp troskliwych o wszystko. .. tylko sami wchodzicie bez masek do sklepów, instytucji autobusów. Nie chcesz iść na pielgrzymkę to nie idź. Zawsze możesz wyskoczyć "na zakręt"do lasu.
(2020.07.28)

info

5  
  6
Za cycka trzymasz się do dnia dzisiejszego. Mamusia jeszcze nie odstawiła?
(2020.07.28)

info

5  
  5