UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki tu wysyp troskliwych o wszystko. .. tylko sami wchodzicie bez masek do sklepów, instytucji autobusów. Nie chcesz iść na pielgrzymkę to nie idź. Zawsze możesz wyskoczyć "na zakręt"do lasu.


Anuluj