71
28.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Średniowiecze to twierdzenie że czegoś nie ma bez udowodnienia tego. .. To, że ty o czymś nie wiesz, nie oznacza, że tego nie ma. ..
fre (2020.07.28)
Ojciec nigdy mi na biwak nie pozwoli a na pielgrzymkę zawsze. I mam do przodu. -tak powiedziała uczestniczka. Powodzenie
bbbbbbrr (2020.07.28)

info

8  
  0
XXI w. środek Europy, a zabobony nadal na czasie. Chore społeczeństwo.
kon0p (2020.07.28)
Czego czepiacie się, każdy ma jakiś sposób na życie i jego problemy: jeden idzie w pielgrzymce, drugi hejtuje, bo tylko na to go stać.
nxfgnujdt67 (2020.07.28)

info

7  
  8
Coś czuję że dla nie których niestety będzie to naprawdę ostatnia droga. .. .ale cóż, podobno wiara czyni cuda
Patriot (2020.07.28)

info

8  
  3
@kon0p - Hehe, dobre.
Blaszunia (2020.07.28)
Nie sądźcie żebyście nie byli sądzeni !!!! Ten kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamień !!!
Katolik (2020.07.28)
Dlaczego uczniowie szatana obrażacie dobrych ludzi i plujecie na nich jadem ??? Opamiętajcie się półki jest na to czas !!!! Macie jeszcze szanse na zbawienie !!!! Amen
Katolik (2020.07.28)

info

7  
  11
@dyzio - Ej gościu, specjalisto na wszystkie tematy, zajmij sie czymś, na przykład - pracą
(2020.07.28)
pieklo ich pochlania od srodka :D super
(2020.07.28)