UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo miło wspominam wszystkie pielgrzymki, na których byłem. Bardzo dobrze bawiłem się wieczorami. I nie o doznania religijne mam na myśli. .. :)Gdybym był młodszy poszedłbym jeszcze raz.

Było super

Anuluj