UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo miło wspominam wszystkie pielgrzymki, na których byłem. Bardzo dobrze bawiłem się wieczorami. I nie o doznania religijne mam na myśli. .. :)Gdybym był młodszy poszedłbym jeszcze raz.
Było super
Bardzo miło wspominam wszystkie pielgrzymki, na których byłem. Bardzo dobrze bawiłem się wieczorami. I nie o doznania religijne mam na myśli. .. :)Gdybym był młodszy poszedłbym jeszcze raz.
Było super