UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem raz na pielgrzymce. Nigdzie się tak za młodego nie nachlałem jak tam. I jeszcze za ccyycka można było potrzymać.
Byłem raz na pielgrzymce. Nigdzie się tak za młodego nie nachlałem jak tam. I jeszcze za ccyycka można było potrzymać.