Nie sądźcie żebyście nie byli sądzeni !!!! Ten kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamień !!!Katolik
Nie sądźcie żebyście nie byli sądzeni !!!! Ten kto jest bez winy niech pierwszy żuci kamień !!!