Wybrany wątek opinii
Dlaczego w piszących komentarze tyle nienawiści i złości w stosunku do pielgrzymów. nA SZLAKU PIELGRZYMIM nie ma wrogości wsród pątników. Może wybierz się jeden z drugim a nauczysz się szacunku do drugiego człowieka.
Do moderacji
Odpowiedz
18
11
pieklo ich pochlania od srodka :D super
Do moderacji
Odpowiedz
3
2