71
28.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Anon - no raczej, ale dzięki temu wymodlą brak epidemii xDD
aaabbbbb (2020.07.28)
Wielka Polska Katolicka. Pozdrawiam Was bracia i siostry. Niech Bóg was prowadzi.
Kaczan (2020.07.28)
XXI wiek a w Polsce dalej średniowiecze🤦‍♂️. .. idą i proszą. .. ciekawe kogo😂😂
(2020.07.28)
@Kaczan - niech prowadzi i wyprowadzi. Kler razem z pissem. Jak najdalej
dyzio (2020.07.28)
to średniowiecze od pięciu lat decyduje o tym kto stanowi prawo w Polsce. To średniowiecze wybrało ci prezydenta przed chwilą. A ja się pomodlę o to żeby Bóg ich oświecił w końcu. Może się spełni. .. .
dyzio (2020.07.28)
Byłem na kilku pielgrzymkach i jest tam pół na pół wielu szczególnie młodych ludzi idzie by się wyrwać z domu po prostu z wiarą ma to mało wspólnego
(2020.07.28)

info

13  
  6
Napiszcie pismo do Świętego Mateusza to wam odwoła epidemię, ale najpierw przy użyciu Covida zlikwidują kopalnie, resztki przemysłu, handel. Resztki pieniędzy oddadzą w pakietach, ,500"a jak zabraknie to pożyczą na duuuuży procent. A wy przez wiele pokoleń jako niewolnicy finansowi bedziecie spłacać przez wiele pokoleń.
(2020.07.28)

info

13  
  2
Jak to???Przecież apostoł Szumowski oraz apostoł Morawiecki przepędzili już pandemię. .. Nie???To co znowu porażka. ..
(2020.07.28)

info

12  
  7
Polska to wielki kraj katolicki. Polska = chrześcijaństwo, chrześcijaństwo = Polska.
Kaczan (2020.07.28)

info

6  
  15
Dlaczego w piszących komentarze tyle nienawiści i złości w stosunku do pielgrzymów. nA SZLAKU PIELGRZYMIM nie ma wrogości wsród pątników. Może wybierz się jeden z drugim a nauczysz się szacunku do drugiego człowieka.
(2020.07.28)