A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Anon - no raczej, ale dzięki temu wymodlą brak epidemii xDD
Wielka Polska Katolicka. Pozdrawiam Was bracia i siostry. Niech Bóg was prowadzi.
XXI wiek a w Polsce dalej średniowiecze🤦♂️. .. idą i proszą. .. ciekawe kogo😂😂
@Kaczan - niech prowadzi i wyprowadzi. Kler razem z pissem. Jak najdalej
to średniowiecze od pięciu lat decyduje o tym kto stanowi prawo w Polsce. To średniowiecze wybrało ci prezydenta przed chwilą. A ja się pomodlę o to żeby Bóg ich oświecił w końcu. Może się spełni. .. .
Byłem na kilku pielgrzymkach i jest tam pół na pół wielu szczególnie młodych ludzi idzie by się wyrwać z domu po prostu z wiarą ma to mało wspólnego
Napiszcie pismo do Świętego Mateusza to wam odwoła epidemię, ale najpierw przy użyciu Covida zlikwidują kopalnie, resztki przemysłu, handel. Resztki pieniędzy oddadzą w pakietach, ,500"a jak zabraknie to pożyczą na duuuuży procent. A wy przez wiele pokoleń jako niewolnicy finansowi bedziecie spłacać przez wiele pokoleń.
Jak to???Przecież apostoł Szumowski oraz apostoł Morawiecki przepędzili już pandemię. .. Nie???To co znowu porażka. ..
Polska to wielki kraj katolicki. Polska = chrześcijaństwo, chrześcijaństwo = Polska.
Dlaczego w piszących komentarze tyle nienawiści i złości w stosunku do pielgrzymów. nA SZLAKU PIELGRZYMIM nie ma wrogości wsród pątników. Może wybierz się jeden z drugim a nauczysz się szacunku do drugiego człowieka.