UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego uczniowie szatana obrażacie dobrych ludzi i plujecie na nich jadem ??? Opamiętajcie się półki jest na to czas !!!! Macie jeszcze szanse na zbawienie !!!! Amen
Katolik
Dlaczego uczniowie szatana obrażacie dobrych ludzi i plujecie na nich jadem ??? Opamiętajcie się półki jest na to czas !!!! Macie jeszcze szanse na zbawienie !!!! Amen
Katolik