UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego uczniowie szatana obrażacie dobrych ludzi i plujecie na nich jadem ??? Opamiętajcie się półki jest na to czas !!!! Macie jeszcze szanse na zbawienie !!!! Amen

Katolik

Anuluj