UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czego czepiacie się, każdy ma jakiś sposób na życie i jego problemy: jeden idzie w pielgrzymce, drugi hejtuje, bo tylko na to go stać.
nxfgnujdt67
Czego czepiacie się, każdy ma jakiś sposób na życie i jego problemy: jeden idzie w pielgrzymce, drugi hejtuje, bo tylko na to go stać.
nxfgnujdt67