UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czego czepiacie się, każdy ma jakiś sposób na życie i jego problemy: jeden idzie w pielgrzymce, drugi hejtuje, bo tylko na to go stać.

nxfgnujdt67

Anuluj