A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co z mieszkańcami budynku przy ul. 3 Maja ? Centralnie im budynek przed oknami wybuduję. .. masakra
Racja to jest centrum miasta, nie 9,a 19 powinno byc.
A co jest za plecami wysokie bloki z pasażami od frontu. Bloczki 4 piętrowe to Sadowa i osiedle za PWSZ.
Tam już nie ma gdzie auta postawić a jeszcze kolejni lokatorzy? Przecież dla wszystkich nie ma miejsc garażowych. Gdzie mamy parkować swoje samochody?
PROTESTUJĘ!!! u mnie kury już nie znoszą!!!
Według inwestora to jest atrakcyjna architektura godna centrum miasta? Przecież w Warszawie czy innych dużych miastach, takie budynki stawia się co najwyżej na zwykłych blokowiskach z dala od centrum miasta.
Dziękuję już czytałem 2 tygodnie temu na info
@Lokatorka z Hetmańskiej - Pod blokiem lalka na parkingu. Ma stać puste bo Ty nieogarnięta jesteś z parkowaniem.
Odpowiadam żulom. Ja jestem nauczycielką i nie życzę sobie zeby jakis żul baraszkował w krzakach.
Kolejna inwestycja którą zaplanowano bez żadnej perspektywy. Mowa o braku miejsc postojowych bo jak tam wprowadzą się nowi lokatorzy niekoniecznie ELBLĄGI ze swoimi paskami i golfami po dwa na jeden lokal co stało się już normą odkąd PIS rozdaje pieniądze to znów zabraknie KILKADZIESIĄT MIEJSC POSTOJOWYCH W CENTRUM MIASTA.