30
27.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co z mieszkańcami budynku przy ul. 3 Maja ? Centralnie im budynek przed oknami wybuduję. .. masakra
Karolek123 (2020.07.27)
Racja to jest centrum miasta, nie 9,a 19 powinno byc.
(2020.07.27)
A co jest za plecami wysokie bloki z pasażami od frontu. Bloczki 4 piętrowe to Sadowa i osiedle za PWSZ.
(2020.07.27)

info

6  
  0
Tam już nie ma gdzie auta postawić a jeszcze kolejni lokatorzy? Przecież dla wszystkich nie ma miejsc garażowych. Gdzie mamy parkować swoje samochody?
Lokatorka z Hetmańskiej (2020.07.27)
PROTESTUJĘ!!! u mnie kury już nie znoszą!!!
brunonz (2020.07.27)

info

6  
  1
Według inwestora to jest atrakcyjna architektura godna centrum miasta? Przecież w Warszawie czy innych dużych miastach, takie budynki stawia się co najwyżej na zwykłych blokowiskach z dala od centrum miasta.
ldmvll (2020.07.27)

info

4  
  3
Dziękuję już czytałem 2 tygodnie temu na info
Jaskuła (2020.07.27)

info

3  
  0
@Lokatorka z Hetmańskiej - Pod blokiem lalka na parkingu. Ma stać puste bo Ty nieogarnięta jesteś z parkowaniem.
(2020.07.27)
Odpowiadam żulom. Ja jestem nauczycielką i nie życzę sobie zeby jakis żul baraszkował w krzakach.
(2020.07.27)
Kolejna inwestycja którą zaplanowano bez żadnej perspektywy. Mowa o braku miejsc postojowych bo jak tam wprowadzą się nowi lokatorzy niekoniecznie ELBLĄGI ze swoimi paskami i golfami po dwa na jeden lokal co stało się już normą odkąd PIS rozdaje pieniądze to znów zabraknie KILKADZIESIĄT MIEJSC POSTOJOWYCH W CENTRUM MIASTA.
(2020.07.27)

info

6  
  8