UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejna inwestycja którą zaplanowano bez żadnej perspektywy. Mowa o braku miejsc postojowych bo jak tam wprowadzą się nowi lokatorzy niekoniecznie ELBLĄGI ze swoimi paskami i golfami po dwa na jeden lokal co stało się już normą odkąd PIS rozdaje pieniądze to znów zabraknie KILKADZIESIĄT MIEJSC POSTOJOWYCH W CENTRUM MIASTA.