UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tam już nie ma gdzie auta postawić a jeszcze kolejni lokatorzy? Przecież dla wszystkich nie ma miejsc garażowych. Gdzie mamy parkować swoje samochody?
Lokatorka z Hetmańskiej
Tam już nie ma gdzie auta postawić a jeszcze kolejni lokatorzy? Przecież dla wszystkich nie ma miejsc garażowych. Gdzie mamy parkować swoje samochody?
Lokatorka z Hetmańskiej