UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam już nie ma gdzie auta postawić a jeszcze kolejni lokatorzy? Przecież dla wszystkich nie ma miejsc garażowych. Gdzie mamy parkować swoje samochody?

Lokatorka z Hetmańskiej

Anuluj