30
27.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Lokatorka z Hetmańskiej - Szanowna Pani. To pytanie jest za trudne dla lokalnej władzy dlatego nie otrzyma Pani na to pytanie odpowiedzi.
(2020.07.27)
@Karolek123 - Czyli tobie.
CH (2020.07.27)
Odpowiadam nauczycielce. Ja też jestem nauczycielem i razem z kolegami żulami przez nadmiar czasu z powodu pandemii baraszkujemy pod Panią w krzakach. Zapraszamy jakby co.
(2020.07.27)
W miejscu parterowca handlowego z lat 60 -tych naprzeciwko też powinien stanąc jak najszybciej blok mieszkalny. problemem zagospodarowania przestrzennego Elblaga jest brak Centrum, laki / Pl Konstytucji / i pola, oraz autohandle w Srodmieściu, jak w prowincjonalnym miastyeczku, a wysokosciowce na peryferiach / Brama na modrzewinę
(2020.07.27)

info

2  
  0
Niech buduja, budownivtwo nakreca gospodarke Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.07.28)

info

2  
  3
Najpierw to trzeba cos konkretnego postawic vis a vis stacji benzynowej "Bliska", w miejsce tych pawilonow z lat 60-tych co tylko miejsce zajmuja. Pawilony moga zajac parter wysokiego budynku.
Pick (2020.07.28)

info

2  
  1
odpowiadam koledze żula. Idź pan w ciul
(2020.07.28)
Odpowiadam ciulowi co ciul wali. Ciurlaj boba ciulu.
(2020.07.28)
W końcu pojawił się inwestor, żeby zrobić coś z tym syfem w centrum miasta!
Gosc7373 (2020.07.28)

info

1  
  0
Tutaj powinien być piękny skwer, a na przeciwko w miejsce pawilonów brzydkich niech vos fajnego zbudują
Ghjk (2021.06.21)

info

0  
  0