UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z mieszkańcami budynku przy ul. 3 Maja ? Centralnie im budynek przed oknami wybuduję. .. masakra
Karolek123
A co z mieszkańcami budynku przy ul. 3 Maja ? Centralnie im budynek przed oknami wybuduję. .. masakra
Karolek123