UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Lokatorka z Hetmańskiej - Pod blokiem lalka na parkingu. Ma stać puste bo Ty nieogarnięta jesteś z parkowaniem.
@Lokatorka z Hetmańskiej - Pod blokiem lalka na parkingu. Ma stać puste bo Ty nieogarnięta jesteś z parkowaniem.