A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie rozumiem społeczeństwa czemu tak zawsze lituje się nad głupotą innych a mądrych szkalują jak coś mądrego mówią. Wniosek jeden większość społeczeństwa to niestety niereformowalni idioci więc każda próba przemówienia do rozumu za pomocą merytorycznych wypowiedzi nie mogąc polemizować lub zripostować kończy się tylko agresją z ich strony. prawie 8miliardów ludzi na świecie - 1 głupek i świat odrobinę lepszy PROSTE
sopocianie właśnie się kąpią w odchodach warszafki choć plaże zamknięte. To dopiero stan umysłu aby w kale pływać
jestes bardzo krytyczny wobec siebie, na pewno prócz ciebie są też inne głupki,
nie tylko sopocianie ale wszyscy mieszkańcy i turyści rejonu Zatoki Gdańskiej i Mierzeji Wiślanej. Szkoda że wybudowali sobie tamy za warszafą aby u siebie gromadzić swoje gównia
@Gosc€:73 - tam się kambodżaninie nikt nie utopił chyba od 30 lat, ludzie są bardzo życzliwi, serdeczni, faktycznie pojawiają się też idioci ale są w absolutnej mniejszości, normalne okoliczności przyrody, ale masz rację w takie upały to by się tam patrol przydał prewencyjnie, przepłoszył skrzykowych piwoszy
może jestem głupi według ciebie ale mam wyższe techniczne, nie ćpam, pije z umiarem bo wódka dla mądrych, nigdy nie miałem wypadku, nie ryzykuje swoim i cudzym życiem. Niestety fala nienawiści we mnie jest efektem braku akceptacji dla postępującego zidiocenia społeczeństwa. Zniszczeniu jakichkolwiek wartości moralnych przez lewaków i innych baranów. STOP głupocie, przemocy, nienawiści chciałbym czemu nie ale najpierw trzeba głupotę i chciwość wyplenić i nauczyć się żyć z umiarem w zgodzie z naturą a nie wszystko niszczyć i mieć pretensje że jest żle
weź sobie dopalacza świat będzie lepszy i idź popływać
STOP GŁUPOCIE gdzie można kupić takie koszulki chętnie kupię
@zniesmaczonyyy - Jakie żarciki. .. to jest przestroga, dla każdego z nas, ze głupota i dzicz wioskowa zabija! Uczmy się żyć w społeczeństwie miejskim, bo to gwarancja rozwoju dla młodych.
jak tak dalej pójdzie to przyszłość będzie s powrotem na wsi gdzie się wyżywisz a nie w upadających miastach