UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Gosc€:73 - tam się kambodżaninie nikt nie utopił chyba od 30 lat, ludzie są bardzo życzliwi, serdeczni, faktycznie pojawiają się też idioci ale są w absolutnej mniejszości, normalne okoliczności przyrody, ale masz rację w takie upały to by się tam patrol przydał prewencyjnie, przepłoszył skrzykowych piwoszy

Fhk