UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc€:73 - tam się kambodżaninie nikt nie utopił chyba od 30 lat, ludzie są bardzo życzliwi, serdeczni, faktycznie pojawiają się też idioci ale są w absolutnej mniejszości, normalne okoliczności przyrody, ale masz rację w takie upały to by się tam patrol przydał prewencyjnie, przepłoszył skrzykowych piwoszy
Fhk