UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie tylko sopocianie ale wszyscy mieszkańcy i turyści rejonu Zatoki Gdańskiej i Mierzeji Wiślanej. Szkoda że wybudowali sobie tamy za warszafą aby u siebie gromadzić swoje gównia
nie tylko sopocianie ale wszyscy mieszkańcy i turyści rejonu Zatoki Gdańskiej i Mierzeji Wiślanej. Szkoda że wybudowali sobie tamy za warszafą aby u siebie gromadzić swoje gównia