UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie tylko sopocianie ale wszyscy mieszkańcy i turyści rejonu Zatoki Gdańskiej i Mierzeji Wiślanej. Szkoda że wybudowali sobie tamy za warszafą aby u siebie gromadzić swoje gównia


Anuluj