UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

może jestem głupi według ciebie ale mam wyższe techniczne, nie ćpam, pije z umiarem bo wódka dla mądrych, nigdy nie miałem wypadku, nie ryzykuje swoim i cudzym życiem. Niestety fala nienawiści we mnie jest efektem braku akceptacji dla postępującego zidiocenia społeczeństwa. Zniszczeniu jakichkolwiek wartości moralnych przez lewaków i innych baranów. STOP głupocie, przemocy, nienawiści chciałbym czemu nie ale najpierw trzeba głupotę i chciwość wyplenić i nauczyć się żyć z umiarem w zgodzie z naturą a nie wszystko niszczyć i mieć pretensje że jest żle


Anuluj