UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czemu łapkę dajesz w dół?? Przecież kiedyś taką informację otrzymałam od dyżurnego, że w weekendy są tylko dwa radiowozy z drogówki. .. .!
A czemu łapkę dajesz w dół?? Przecież kiedyś taką informację otrzymałam od dyżurnego, że w weekendy są tylko dwa radiowozy z drogówki. .. .!