UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czemu łapkę dajesz w dół?? Przecież kiedyś taką informację otrzymałam od dyżurnego, że w weekendy są tylko dwa radiowozy z drogówki. .. .!


Anuluj