UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie chce być nie miły ani tu nikogo urazić ale w tamtym miejscu jest pas ekologiczny i ograniczenie do 60 km/h a te auto wygląda znacznie gorzej niż na 60 po za tym tam wszyscy latają po 100-120 to nie policja powinna stać na każdym kroku bo serio co drugi kierowca Audi bmw albo VW typu Passat z....myśląc że jest królem drogi potem tacy giną i jest płacz lament szukanie winnych a wystarczy przestrzegać przepisów drogowych dobry przykład nasi sąsiedzi za Bałtyku Szwecja kto był to wie jak tam jeżdżą

Szczery do bólu