UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poziom komentarzy osiągnął dno. Podobnie jak kultura jazdy wielu kierowców z Eg ale też okolicznych wiosek i miasteczek. Występuje u nich przekonanie, że jak jeżdżę codziennie tą drogą to znam ją na pamięć i mogę sobie pozwolić na nonszalancję i łamanie przepisów głównie przekraczanie prędkości. Właśnie to w połączeniu z marnym stanem dróg i pojazdów jest przyczyną takich tragedii. Szkoda tych kobiet. Jedna straciła życie a pozostałe długo będą wracały do zdrowia. Niestety cierpi rodzina i bliscy. Więcej rozwagi za kierownicą.
Jamess