UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zawsze jest tak, że najpierw musi być jakaś tragedia, potem na krótki czas jest jakaś reakcja ze strony policji a następnie znowu powraca do poprzedniej sytuacji, czyli nic nie robienia. kOMPLETNY BRAK KONSEKWENCJI W DZIAŁANIACH POLICJI, dlatego nic się u nas nie zmienia i się nie zmieni dopóki nie zmieni się mentalność ludzi pracujących w policji.


Anuluj