UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zawsze jest tak, że najpierw musi być jakaś tragedia, potem na krótki czas jest jakaś reakcja ze strony policji a następnie znowu powraca do poprzedniej sytuacji, czyli nic nie robienia. kOMPLETNY BRAK KONSEKWENCJI W DZIAŁANIACH POLICJI, dlatego nic się u nas nie zmienia i się nie zmieni dopóki nie zmieni się mentalność ludzi pracujących w policji.