UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poziom komentarzy osiągnął dno. Podobnie jak kultura jazdy wielu kierowców z Eg ale też okolicznych wiosek i miasteczek. Występuje u nich przekonanie, że jak jeżdżę codziennie tą drogą to znam ją na pamięć i mogę sobie pozwolić na nonszalancję i łamanie przepisów głównie przekraczanie prędkości. Właśnie to w połączeniu z marnym stanem dróg i pojazdów jest przyczyną takich tragedii. Szkoda tych kobiet. Jedna straciła życie a pozostałe długo będą wracały do zdrowia. Niestety cierpi rodzina i bliscy. Więcej rozwagi za kierownicą.
Jamess