67
15.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panowie czemu nie odliczacie od pomiarów prędkości granicy błędu która wynosi z tego co pamiętam z instrukcji laser ultra lyte 2 % w przypadku osoby która jechała 92km na godzinę bezprawnie zabrali Państwo prawo jazdy. Nie odliczanie granicy błędu pomiaru jest nadużyciem władzy.
keys (2020.07.16)
@keys - Najlepsze rozwiązanie - jedz przepisowo a nie będziesz miał takiego problemu i nie trzeba będzie zadawać takich pytań !
(2020.07.16)
@keys - Ja jeżdżę przepisowo i nie mam takich problemów i nie muszę zadawać takich pytań. Tobie też to radzę !!!!
(2020.07.16)
O jest jeszcze ktoś, kto wierzy w przysięgi i podpisy.
(2020.07.16)
A Ty nie wierzysz? Pewnie również podpisujesz coś, czego nie spełnisz? To coś podobnego do obiecanek PO.
(2020.07.16)
Podpisz coś w banku albo zeznając na policji. Nikt potem nie będzie się pytał, czy wierzyłeś czy nie, podpis jest i musisz się liczyć z konsekwencjami. Albo źle myślę?
(2020.07.16)

info

0  
  0
bez opaski na oku, drewnianej nogi, haka zamiast ręki, papugi i małpki to nie mógł być prawdziwy pirat
(2020.07.16)

info

0  
  0
Wierz, wierz na zdrowie.
(2020.07.16)
Wierzę, bo jestem wychowany na wiarze i uczciwości a nie na cwaniactwu, lenistwa i stwarzaniu czegoś, czego nie robię a powinienem !
(2020.07.17)
&bez opaski na oku, drewnianej nogi, haka zamiast ręki, papugi i małpki to nie mógł być prawdziwy pirat &- A tą małpką zapewne ty będziesz !!!!!
do małpiszona (2020.07.17)