UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@keys - Ja jeżdżę przepisowo i nie mam takich problemów i nie muszę zadawać takich pytań. Tobie też to radzę !!!!
@keys - Ja jeżdżę przepisowo i nie mam takich problemów i nie muszę zadawać takich pytań. Tobie też to radzę !!!!