Wybrany wątek opinii

Panowie czemu nie odliczacie od pomiarów prędkości granicy błędu która wynosi z tego co pamiętam z instrukcji laser ultra lyte 2 % w przypadku osoby która jechała 92km na godzinę bezprawnie zabrali Państwo prawo jazdy. Nie odliczanie granicy błędu pomiaru jest nadużyciem władzy.
keys (2020.07.16)
@keys - Najlepsze rozwiązanie - jedz przepisowo a nie będziesz miał takiego problemu i nie trzeba będzie zadawać takich pytań !
(2020.07.16)
@keys - Ja jeżdżę przepisowo i nie mam takich problemów i nie muszę zadawać takich pytań. Tobie też to radzę !!!!
(2020.07.16)
Powrót do komentarzy