UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panowie czemu nie odliczacie od pomiarów prędkości granicy błędu która wynosi z tego co pamiętam z instrukcji laser ultra lyte 2 % w przypadku osoby która jechała 92km na godzinę bezprawnie zabrali Państwo prawo jazdy. Nie odliczanie granicy błędu pomiaru jest nadużyciem władzy.

keys

Anuluj