UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wierzę, bo jestem wychowany na wiarze i uczciwości a nie na cwaniactwu, lenistwa i stwarzaniu czegoś, czego nie robię a powinienem !


Anuluj