UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wierzę, bo jestem wychowany na wiarze i uczciwości a nie na cwaniactwu, lenistwa i stwarzaniu czegoś, czego nie robię a powinienem !
Wierzę, bo jestem wychowany na wiarze i uczciwości a nie na cwaniactwu, lenistwa i stwarzaniu czegoś, czego nie robię a powinienem !