A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Okolice Elbląga 60EF. Chyba.
Tyłkiem szczeka, a wcześniej potrącono człowieka. On był również w samochodzie.
Potrącono bordo samochodem.
Niby tylko Tico a jednak.
Ale zje. .. y artykuł i te podpisy tych półgłówków pod, takich trzeba wyłapywać i do. .. .
Drugiego już prokuratorka chroniła.
@@%@ - passat pewnie 1.9 tdi to nie do złapania
Do Gościa co napisał: "możesz pisać o tych miejscowościach a im to lotto. Tam targetów nie wyrobią. Poza tym część chce iść na urlopy, "- Już niedługo się przekonamy, czy to lotto !!! Poza tym zawsze tak było, że właśnie w sezonie urlopowym powinno być więcej policjantów w szczególności na drogach. Dodam, że nas obywateli gówno obchodzi, czy oni mają chęć przyjechać, czy też nie !!!! Za to biorą kasę a jak się nie podoba to przecież mogą iść na cieciów do więzienia albo na ochronę dyskotek itd. .. Każdy decydujący się na zawód policjanta doskonale wie, co może go spotkać wykonując ten zawód chyba, że teraz policjanci są bezrozumni i nie zdają sobie sprawy, co przysięgając i podpisując wymagane jest w tym zawodzie a mianowicie służba, zaznaczę słowo służba dla dobra obywateli i to powinno być dla nich najważniejsze !!!!!
Czytam niektóre komentarze odnośnie terenów wiejskich, że tam MIG-i zawracają - i co z tego, tzn. tam może prawo nie obowiązywać i każda ku. wa może robić, co mu się rzewnie podoba??? Tylko prostaki tak myślą !!!!!
Coraz częściej mam wrażenie, że policjanci robią jakąś łaskę, że przyjadą zrobić porządek tak, aby prawo było przestrzegane i to, żeby kierowcy zaczęli jeździć przepisowo, bo stwarzają dla innych niebezpieczeństwo utraty zdrowia czy też życia. Czy coś takiego ma być z ich strony jako policjantów, łaską??? No wybaczcie !!!