UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podpisz coś w banku albo zeznając na policji. Nikt potem nie będzie się pytał, czy wierzyłeś czy nie, podpis jest i musisz się liczyć z konsekwencjami. Albo źle myślę?
Podpisz coś w banku albo zeznając na policji. Nikt potem nie będzie się pytał, czy wierzyłeś czy nie, podpis jest i musisz się liczyć z konsekwencjami. Albo źle myślę?