UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podpisz coś w banku albo zeznając na policji. Nikt potem nie będzie się pytał, czy wierzyłeś czy nie, podpis jest i musisz się liczyć z konsekwencjami. Albo źle myślę?


Anuluj