UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja z innej beczki. Do senatora Jerzego Wcisło. Jest mi bardzo Pana szkoda, Pan zagorzały ly katolik, który promuje człowieka, który robi wszystko co nie jest zgodne z Pismem Świętym. .Wsyd naprawdę, fałsz i obłuda. Jest mi przykro, tylko patrzycie wszyscy o własnych korzyściach a do pomocy dla innych. To Was nie ma. Żenada
Rozczarowana