UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan Wcisła bardzo chce zagrabić Elbląg, jeśli ktoś wierzy że dobro miasta leży mu na sercu, to czas najwyższy żeby przejrzał na oczy, Elbląg staje się miastem umierającym, dzięki takim włodarzom


Anuluj