UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Frombork będzie zawsze atrakcyjny za sprawą wzgórza, ale to nie własność miasta. Kościół nigdy grosza na rozbudowę miasta nie dał i nigdy nie da. Samo miasteczko przez kilkanaście lat było karmione wizja uzdrowiska, którego nigdy nie będzie. Rozbawiły mnie gratulacje senatora. Aktualne wadze nie zrobiły kompletnie nic! wiec jak można tak publicznie kłamać. Proszę mi wybaczyć tak negatywną opinie, ale naprawdę jak się słyszy już 3 dekady te same pierd. .. .to naprawdę to jest smutne.
jaśko