UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda czasu na Wcisle czy Karnowskiego. Przyjechali aby ugrać sobie coś politycznie. Nie chcą przekopu ani rozwoju Fromborka.

Ula22

Anuluj