UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy en Wcisła musi się znów lansować? Przestancie go pokazywać, ten nierób tylko do pokazywania się, co za tupet
czy en Wcisła musi się znów lansować? Przestancie go pokazywać, ten nierób tylko do pokazywania się, co za tupet