UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

T o ile jeszcze dekad minie, zeby choc 1 % tych wypocin sie spełniło. Póki co chodzimy po smierdzacych 50 letnich chodnikach, trawniki miejskie wygladaja gorzej niz pastwiska. .. .

ziom

Anuluj