UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
T o ile jeszcze dekad minie, zeby choc 1 % tych wypocin sie spełniło. Póki co chodzimy po smierdzacych 50 letnich chodnikach, trawniki miejskie wygladaja gorzej niz pastwiska. .. .
ziom
T o ile jeszcze dekad minie, zeby choc 1 % tych wypocin sie spełniło. Póki co chodzimy po smierdzacych 50 letnich chodnikach, trawniki miejskie wygladaja gorzej niz pastwiska. .. .
ziom