Wybrany wątek opinii

Wina Tuska, bo za dużo teraz niedzielnych kierowców ! Bo jak można wjechać na S7 na jakiś krawężnik. Widoczność przecież dzisiaj świetna, jak dla mnie niezrozumiałe.
(2020.07.04)
Wystarczy chwila dekoncentracj. Człowiek nie automat. Współczuję kierowcy i Jego Rodzinie.
MB (2020.07.05)
Powrót do komentarzy