48
04.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na krawężnik? Gdzie tam jest krawężnik?
(2020.07.04)

info

5  
  1
warszafka
(2020.07.04)
za tydzień będzie funkiel nówka
(2020.07.04)

info

0  
  5
@MB - Proste. .zazdrości. .. To jest jedna z polskich przywar narodowych. ..
Cogitans (2020.07.04)
@MB - Stypę chciał zamówić.
(2020.07.04)
te wysylanie sms-ow podczas jazdy. ..
ehhh (2020.07.04)

info

2  
  3
Zdrówka życzę wszystkim uczestniką. Samochód rzecz nabyta. Pozdrawiam
Tomekmilion (2020.07.04)

info

4  
  0
Bo przecież trzeba gnać bez opamiętania. Tydzień czy dwa urlopu to za mało. Lepiej być godzinę później na miejscu niż wylądować w rowie lub w szpitalu.
Jamess (2020.07.04)

info

4  
  1
Trole internetowe już komentują.
(2020.07.04)
@Gos7483 - A Ty miastowy jak jezdzisz
Znajomy 12 (2020.07.04)