A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na krawężnik? Gdzie tam jest krawężnik?
warszafka
za tydzień będzie funkiel nówka
@MB - Proste. .zazdrości. .. To jest jedna z polskich przywar narodowych. ..
@MB - Stypę chciał zamówić.
te wysylanie sms-ow podczas jazdy. ..
Zdrówka życzę wszystkim uczestniką. Samochód rzecz nabyta. Pozdrawiam
Bo przecież trzeba gnać bez opamiętania. Tydzień czy dwa urlopu to za mało. Lepiej być godzinę później na miejscu niż wylądować w rowie lub w szpitalu.
Trole internetowe już komentują.
@Gos7483 - A Ty miastowy jak jezdzisz