UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja tam wcale się nie dziwię, że tyle wypadków na drogach, patrząc codziennie ilu to idiot. w porusza się po drogach. Ukłony do naszej policji. .. ..


Anuluj