UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja tam wcale się nie dziwię, że tyle wypadków na drogach, patrząc codziennie ilu to idiot. w porusza się po drogach. Ukłony do naszej policji. .. ..
A ja tam wcale się nie dziwię, że tyle wypadków na drogach, patrząc codziennie ilu to idiot. w porusza się po drogach. Ukłony do naszej policji. .. ..