UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

też uważam że to przesada totalna, po co dwa wozy strażackie, ? czy na prawdę nie można trochę oszczędzać w tej straży, ja wiem że to kasa z naszych podatków, ale litości, i tak jest teraz zawsze, trochę myślenia


Anuluj