UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pseudo procedura - To prawda, ale osoby ze 112 bywają niestety nieogarnięte. Niestety wiem to z własnego doświadczenia dzwoniąc pod 112.
@Pseudo procedura - To prawda, ale osoby ze 112 bywają niestety nieogarnięte. Niestety wiem to z własnego doświadczenia dzwoniąc pod 112.