UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pseudo procedura - To prawda, ale osoby ze 112 bywają niestety nieogarnięte. Niestety wiem to z własnego doświadczenia dzwoniąc pod 112.


Anuluj