UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
podobali sie Milanowski i Wierzba chociaz grali tak krotko. widac ze maja papiery na dobrych graczy. mam nadzieje ze klub w nowym sezonie nie bedzie sciagal mlodziezowcow z innych klubow. ci co wystapili dzisiaj wystarcza tylko trzeba dac im szanse. kj