UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czarek ty zostań. Reszta niech idzie grać gdzie chce. Zobaczymy gdzie wylądują? . Stężyca, Condonia u boku pseudo ikony Olimpii Kolosowa. Może w wielkim Sokole Ostróda który dzięki Słoninie i Wróblewskiemu ma stadion zamiast Elbląga z kasy UEFA.


Anuluj